PŘEJI KRÁSNÝ POHODOVÝ DEN,
ze srdce vítám každého na mých stránkách, věnovaných Andílkům a seznámit vás s tím, jak Vám mohou tyto úžasné láskyplné bytosti spolu s naším otcem Stvořitelem, Ježíšem, Nanebevzatými mistry a ostatními bytostmi Světla pomoci.Těmito řádky chci napsat něco málo o sobě.

***
Mé jméno je Hana Hannije Dorušincová, podle mého Andílka strážného Hanielka. Narozena 17.října, tedy ve vzdušném znamení Vah a můžu Vám říct, že pěkně dlouho mi trvalo, než jsem ty mé vážky vyvážila a naučila se uzemnit. Bydlím v malé vesničce u Přelouče v Semíně. K mé zálibě duchovnu jsem se dostala v roce 1995. Tento rok se stal velkým mezníkem v mém životě. Bylo to složité období a nejednou jsem se dostala na pomyslné dno, ale jak se říká: ,, co tě nezabije, to tě posílí. " Postupnou prací na sobě a vzděláváním se mi stalo posláním.
V roce 2007 jsem absolvovala Andělský seminář se zasvěcením do Andělských a Archandělských energií. To byl začátek, kdy jsem se poprvé seznámila s energiemi. Následující rok zasvěcení do energií REIKI 1. stupeň další rok REIKI 2. stupeň a zasvěcení na mistra-učitele 3. a 4.stupeň. Mezitím jsem navštěvovala 9. měsíční kurz seminářů POZNEJ SÁM SEBE aneb TVOŘÍME MYŠLENKOU spojeného s učením a proslovy Mistra St.Germaina JÁ JSEM. S postupem času duchovního vývoje a poznání jsem absolvovala seminář Automatického písma, abych mohla lépe z Univerza přijímat informace na Vámi kladené otázky. Seminář a zasvěcení do léčení SHAMBALLA 1024. Pomáhám lidičkám, kteří mě vyhledají. Pomocí terapií, meditací a léčení za spolupráce Andělských bytostí,REIKI čistíme psychické problémy, bloky, čištěním jemnohmotných těl a čaker ve jménu Boží lásky a světla, je to  cesta, kterou jsem si vybrala. Těším se na naši spolupráci s láskou Hannije.

***