Archanděl Jeremiel

 

Jeremielovo jméno znamená „Milost Boží“.

Když jej zavoláte, přinese milost vám i všem zúčastněným. Jeremiel nás vede k láskyplnému chování. Také vám pomáhá osvojit si postoj milosti, který vám umožní chovat se k sobě důsledně s úctou a něžně o sebe pečovat.

Archanděl Jeremiel: „Přehodnoťte svůj život a rozhodněte se změnit nebo vyléčit všechno, co není v rovnováze.“
Doplňující vzkaz: „K tomu, abyste se podívali na svůj život, je zapotřebí odvaha. Když to však uděláte s něhou a se smyslem pro humor, může být výsledkem bilancování růst a poučení. Pomohu vám udělat inventuru vašeho dosavadního života. Podíváme se na to, co jste se naučili a jak z těchto lekcí můžete těžit v přítomnosti a budoucnosti. Také si všimneme zvyků, které neslouží vašemu nejvyššímu prospěchu a učiníme určité kroky k jejich odstranění.“
Jak pracovat s archandělem Jeremielem:
Jedním z Jeremielových úkolů je pomáhat duším, které teprve nedávno přešly „na druhý břeh“, zrekapitulovat jejich životy. Pomáhá bilancovat i těm, kteří jsou ještě naživu. Co nejdříve si vyšetřete chvilku o samotě a požádejte Jeremiela, aby vám pomohl zhodnotit, co jste prožili, co jste se naučili, jakých zvyků jste připraveni se zbavit a za co jste ve svém životě vděční.
Archanděl Jeremiel: „To nejhorší je už za vámi. Zdoláváte všechny předchozí obtíže.“
Doplňující vzkaz: „Výzvy, s nimiž jste se potýkali, vás posílily a naučily něčemu novému. Namísto toho, abyste zahořkli, jste soucitně otevřeli svá srdce lidem, kteří se ocitli v podobné situaci. Přestali jste s obviňováním a nestavíte se do role oběti. Proto teď překonáváte předchozí obtíže. Váš pozitivní postoj přitahuje láskyplná řešení a nové situace na vyšší úrovni duchovního porozumění. Zůstaňte pozitivní!“

Archanděla Jeremiela můžete požádat o prorocké vize, může přinést se něco dozvědět o Vaši budoucnosti nebo situaci. Pomáhá převedené duše kontrolovat a hodnotit jejich životy. Jeremiel vám pomůže zhodnotit Vaši historii nebojácně a Vaše předchozí zkušenosti, takže v budoucnu budete silnější a více milující. S ním můžete vidět, kam chcete jít a jaké kroky byste měli udělat. Jeremiel také pomáhá překonat Vaše strachy a obavy o budoucí verzi a nelitovat minulost. Dále vám může pomoct zpracovat a sledovat staré emocionální vzpomínky a tak máte potřebné změny a  tyto změny můžete ve svém životě udělat. Jeremiel vám pomůže více k životu tady a teď, proto si můžete pro sebe vytvořit tu nejlepší budoucnost nebo ji můžete převzít. Jeremiel vám vize přinese prostřednictvím snů a pomůže Vám s pochopením všeho, abyste se opravdu zaměřili na příznaky, které přicházejí z okolního prostředí.

Archanděl Jeremiel: „Všechno probíhá přesně podle plánu. Skrytým požehnáním brzy porozumíte.“
Doplňující vzkaz: „To, co vypadá jako problém, je někdy skrytou odpovědí na vaše modlitby. Když žádáme o pomoc, mohou Nebesa odstranit staré pořádky a udělat tak místo novým. Během těchto změn praktikujte relaxační techniky, jako je jóga, hluboké dýchání, cvičení a meditace. Požádejte mě, abych učinil tento přechod snadným a harmonickým pro všechny zúčastněné. A vězte, že tato změna je změnou k lepšímu!“
Jak pracovat s archandělem Jeremielem:
Každý archanděl má charakteristickou barvu aury. Jeremielova aura je tmavě fialová, podobná barvě lilku. Že je Jeremiel s vámi poznáte například podle toho, že vidíte jiskry tmavě fialového světla. S energií každého archanděla se pojí určitý typ drahého kamene, v Jeremielově případě je to ametyst. Když budete nosit tento kámen, pocítíte Jeremielovu vlídnou a láskyplnou energii ještě intenzivněji.

Témata: Transformační a prorocké vize, sny, paranormálně zhodnotit a nechat odejít minulost, zpracování, odpuštění, porozumnění snů, budoucnost je TADY A TEĎ.

 

 

zdroj: Doreen Virtue ANDĚLÉ